Witamy na oficjalnej stronie SMK Lubin

Przegrana na własnym parkiecie

To był bardzo wyrównany mecz. Niestety, tylko w pierwszej połowie. Po przerwie zespół WKK Wrocław nie pozwolił nam na objęcie prowadzenia.

Mecz z drużyną WKK zaczęliśmy bardzo dobrze, już po 2 minutach prowadząc 8:0, to przebudziło gości, którzy szybko odrobili stratę (10:11). Do końca kwarty mecz był wyrównany, ale to jednak my prowadzimy 22:19. Kolejna część świetnie rozpoczynają Wrocławianie. Kilka celnych rzutów za trzy punkty i przegrywamy 24:34. Na szczęście jeszcze przed przerwą odrabiamy na 35:38. Niestety w drugiej połowie świetna dyspozycję z dystansu potwierdzają goście i mimo prób nawiązania walki, przy tak wysokiej skuteczności zza linii 6.75 nie udaje nam się do końca meczu odpowiedzieć na grę WKK. Przegrywamy cały mecz 83:69.

SMK Lubin: Iłowski 16, Macowicz 16, Benier 13, Szablewski 11, Bęben 6, Skiba 5, Ludwig 2, Bunkiewicz, Durski, Skibiński, Stelmach