Witamy na oficjalnej stronie SMK Lubin

Ponownie zadecydowała IV kwarta

Ostatni mecz sezonu na własnej hali przez większość czasu obracał się wokół remisu. Niestety w czwartej kwarcie to goście wykazali się większym opanowaniem i to oni cieszyli się z wygranej.

Niedzielne spotkanie rozpoczęliśmy z animuszem, chociaż to goście objęli prowadzenie (5:10), to szybko złapaliśmy rytm broniąc na przyzwoitym poziomie. W ataku bardzo dobrą dyspozycję prezentował Jakub Botuszyn i Damian Szablewski, których skuteczność pozwoliła na objęcie prowadzenia 22:15. W końcówce popełniliśmy kilka niewymuszonych błędów i goście na koniec kwarty odrobili kilka punktów (24:21).

W drugiej kwarcie coś zacięło się w naszej grze, liczne straty pozwoliły MKS Szczawno Zdrój na objęcie prowadzenia 31:34. Szybko odrobiliśmy różnicę i na przerwę schodziliśmy prowadząc 47:45.

Drugą połowę zaczęliśmy słabo, ponownie problem z niewymuszonymi stratami napędzał przeciwnika i pozwolił im na kontrolowanie gry. W końcówce udało nam się w końcu odpowiedzieć i wyjść na ostatnie prowadzenie w tym meczu 70:69.

W ostatniej części meczu zacięło się to, co wcześniej pracowało, nawet nieźle, czyli egzekucja. Mieliśmy problem z wykończeniem, co goście skrzętnie zamieniali na punkty z szybkiego ataku, nie pozostawiając złudzenia, kto tego dnia jest w lepszej dyspozycji. Ostatecznie przegrywamy 83:91.

SMK Lubin: Szablewski 26(3), Botuszyn 15, Benier 14(1), Bęben 10(2), Macowicz 10, Nowicki 4, Bunkiewicz 2, Durski 2, Jamroży, Ludwig, Skibiński, Ziółkowski