Witamy na oficjalnej stronie SMK Lubin

Kiepski początek rundy rewanżowej

Sobotni mecz w Zielonej Górze rozpoczynał rundę rewanżową grupy B trzeciej ligi koszykówki mężczyzn. Nasza drużyna jechała nastawiona na rewanż za porażkę, którą poniosła we własnej hali podczas inauguracji rozgrywek. Niestety zawodnicy SMK wrócili do Lubina na tarczy.

Już pierwsza kwarta pokazała, że dyspozycja dnia jest zdecydowanie po stronie młodego zespołu Zielonogórzan. Popełnialiśmy sporo prostych błędów, po których gospodarze zdobywali punkty z szybkiego ataku. Co prawda w II kwarcie udało nam się wyjść na prowadzenie 21:20, ale to było wszystko, na co było stać zawodników SMK. W pozostałych częściach spotkania SKM Zastal systematycznie powiększał przewagę i ostatecznie przegraliśmy aż 82:55.

SMK Lubin: Iłowski 20(2), Szablewski 19, Skibiński 5(1), Benier 4, Madeja 4, Macowicz 3(1), Bęben, Bunkiewicz, Durski, Ludwig.