Witamy na oficjalnej stronie SMK Lubin

Derby dla Legnicy

Nasi zawodnicy nie będą najlepiej wspominać wyjazdowego meczu derbowego z Legnicą. Po wygraniu dwóch ostatnich spotkań wydawało się, że drużyna wróciła na właściwe tory, jednak rzeczywistość brutalnie sprowadziła nas na ziemię.

Pierwsza kwarta nie zapowiadała problemów. Co prawda to legniczanie prowadzili w pierwszych minutach, ale trafienia za 3 pkt. Pawła Macowicza i akcje pod koszem Damiana Dwornika pozwoliły na zbudowanie przewagi 20:15 dla SMK Lubin. Cała kwarta zamknęła się wynikiem 22:20. Niestety druga kwarta to już popisowa gra gospodarzy, którzy skutecznie trafiali z dystansu i półdystansu stopniowo budując przewagę. Ostatecznie na przerwę schodziliśmy przegrywając 40:48. Po zmianie stron sytuacja nie odwróciła się. Graliśmy nieskutecznie w ataku i popełnialiśmy fatalne błędy w obronie. Efekt? Legnica mogła cieszyć się z siódmej wygranej w lidze. Spotkanie zakończyła wynikiem 97:80.

W meczu zagrali: Słaby 24 pkt., Macowicz 23 pkt., Dwornik 20 pkt., Markowicz 8 pkt., Zadrożny 5 pkt., Skibiński, Stelmach, Wawrzyńczyk.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *