Półfinały w Kobylnicy – czas zacząć!

smk

No i nadszedł dzień, na który tak ciężko pracowaliśmy przez trzy lata. Jedziemy na półfinały trzeciej ligi. O godzinie 16:00 bus zabierze nas w podróż do Kobylnicy, tam czekają nas trzy kroki z sześciu, które trzeba wykonać, aby spełnić kolejne marzenie, czyli grę w wyższej klasie rozgrywkowej.
Co się działo w okresie przygotowawczym?

Poza treningami rozegraliśmy trzy spotkania sparingowe, dwa z nich zakończyły się wygraną (UKS Rio Team Złotoryja, Maximus Kąty Wrocławskie), jedno porażką (również Kąty Wrocławskie). Wiemy, że do meczów przygotowaliśmy się optymalnie, naładowaliśmy baterie i #smkwojnatrwa ! Czy uda się przejść ten etap? Cóż, rywale są z wysokiej półki i na pewno nie położą się na ziemi prosząc o jak najmniejszy wymiar kary.
Dla nas liczy się to, abyśmy wrócili z podróży z podniesioną głową, jeśli po bardzo dobrych meczach nie przejdziemy do finałów, to trudno, najważniejsze, abyśmy potrafili dać z siebie wszystko.
Co do naszych przeciwników, to przeglądając składy wszędzie znajdziemy zawodników z wyższej klasy rozgrywkowej od TBL, przez I ligę, do II ligi. Nie ma nawet co oceniać z kim, jakie kto ma szanse, bo naszym zdaniem każdy jeden mecz w tej grupie nie będzie mieć faworyta. Oczywiście, delikatne wskazanie można postawić na Ostrów Wielkopolski, bo jadą z pozycji lidera WZKosz i mając zawodników z naprawdę dużym doświadczeniem, ale np. gospodarze posiadają w składzie ekstraklasowiczów ze Słupska (m.in. Dawid Rypiński).
Kaliszanie to zespół oparty o zawodników, którzy występowali rok temu w II lidze, oczywiście po decyzji o powrocie do niższej klasy rozgrywkowej część zespołu odeszła (m.in. do Ostrowa), jednak nadal KKS Drogbruk to drużyna, z którą trzeba się liczyć.
W takim gronie to my, mimo wysokiej pozycji w regionie DZKosz, jesteśmy kopciuszkiem z Lubina, który nie ma nic do stracenia. Wiemy jedno, zawodnicy SMK zostawią serce na parkiecie i tego kibice mogą być pewni.
Trzymajcie za nas kciuki. Na naszym profilu FB będziemy Was informować na bieżąco o tym co się dzieje na turnieju naszym, oraz innych drużyn z okolicy.
Na pewno będą relacje on-line z wszystkich spotkań (tekstowe).
Tutaj znajdziecie informacje o wszystkich drużynach grających w półfinałach:
http://pzkosz.pl/liga/24/druzyny.html

Trzymajcie za nas kciuki!
#smkwojnatrwa

Tags: