Witamy na oficjalnej stronie SMK Lubin

Rywale tym razem w lepszej dyspozycji

Mecz z MKS Szczawno Zdrój zakończył się dla nas przegraną. Jak na lwy przystało, walczyliśmy o każdy punkt, jednak osłabienia kadrowe zespołu wciąż wpływają na skuteczność naszych działań. Podczas tego spotkania doskonałą grą zabłysnął nasz wychowanek Jakub Jamroży. 

Do Szczawna na mecz z MKS-em jechaliśmy z nadzieją na wygranie pierwszego spotkania w drugiej fazie rozgrywek. Pierwszą połowę rozpoczęliśmy obiecująco utrzymując jednopunktowe prowadzenie. W połowie kwarty gospodarze zyskali na moment przewagę, jednak szybko ją zniwelowaliśmy kończąc tę część wynikiem 18:20.

Kolejna odsłona wyglądała bardzo podobnie, niestety to my wykazywaliśmy się niższą skutecznością z gry i gospodarze do przerwy odskoczyli na lekką przewagę 40:33. To co wydarzyło się w trzeciej kwarcie niestety nie pozwoliło nam na grę o wygraną. Liczne straty, brak organizacji w ataku, słaba gra w obronie spowodowały, że rywale systematycznie odjeżdżali z wynikiem, aż do 23 punktów.

W ostatniej kwarcie, gdy rezultat spotkania był już przesądzony, nasz zespół zmniejszył rozmiar porażki do 78:63. Pozytywnym akcentem jest na pewno występ Jakuba Jamrożego. 17 letni wychowanek naszej akademii zdobył w tym spotkaniu 12 punktów i po Jacku Iłowskim był najskuteczniejszym graczem SMK.

SMK Lubin: Iłowski 18, Jamroży 12 (2), Nowicki 11, Madeja 6, Botuszyn 5, Benier 5, Macowicz 3, Bęben 3(1), Skibiński, Ludwig, Durski